Udany start w Czechach!
jjjj

Michał Guranowski zajął 6 miejsce w finale C dywizji 1A podczas IX rundy Mistrzostw Europy na torze w czeskiej Sosnovej. Polak zakwalifikował sie do finałów zajmując kolejno 13, 14 i 10 miejsce w wyścigach kwalifikacyjnych. Auto nie sprawiało problemów, teraz Słomczyn- podsumował Michał tuz po zakończeniu finałów. Zapraszamy wszystkich sympaytków motosportu na tor w Słomczynie k/ Warszawy gdzie w najbliższy weekend odbędzie się X runda MERC. W dywizji 1A z numerem 130 zobaczymy Michała.


 
 

Pierw skrzynia biegów.. potem dach!
jjjj

Kolejne pechowe zawody. Tym razem Holandia. W pierwszej sesji kwalifikacyjnej awarii uległa skrzynia biegów. W drugim wyścigu doszło do niecodziennej sytuacji. Michał uderzył w Renault Clio Dave van de Branda, który gdy zobaczył wywieszoną na punkcie obserwacyjnym czerwona flagę gwałtownie zahamował. Michał nie miał szan ominąc belgijskiego zawodnika. W powtórce zabrakło Polaka. Do trzeciego wyścigu serwis zdołał przygotować białe VW Polo. Tu z kolei doszło do zamieszania w pierwszym zakręcie. Michaela Kalna uderzyła w tyłsamochodu Michała.... co zakończyło się dachowaniem.. Mamy nadzieję, że zawody w Holandii wykorzystały cały limit pecha. Teraz Czechy a tydzień później Słomczyn!


 
 

Pechowe Holjes
jjjj

W miniony weekend na torze Holjes Motorstadion w Szwecji odbyła się szósta runda Rallycrossowych Mistrzostw Europy. Michał Guranowski był jednym z pięciu polskich zawodników zgłoszonych do zawodów. Żaden z Polaków nie mógł zaliczyć tej rundy do udanych. W sobotę odbył sie trening oficjalny oraz pierwszy bieg kwalifikacyjny. Michał zajął kolejno dziewiąte i czternaste miejsce.- w niedziele mieliśmy probelmy ze wspomaganiem kierownicy, poźniej silnik zaczął słabnąć, serwis miał pełne ręce roboty- gdyby nie te awarje śmiało zakwalifikowałbym się do finałów-podsumował swój start Michał Guranowski, dziewiętnasty zawodnik szóstej rundy MERC. Wkrótce galeria!


 
 

Michał Guranowski w Szwecji!
jjjj

Po bardzo udanym starcie na Węgrzech PDB Rallycross Team wybiera się  do Szwecji gdzie w dniach 6-7 lipca rozegrana zostanie VI runda Rallycrossowych Mistrzostw Europy. Organizatorzy spodziewają się rekordowej ilości widzów-30.000 . Zapraszamy na bezpośrednią relacje prosto z Holjes.


 
najbliższy start :

RAJD BARBÓRKA

13.12.2008

 
najnowsza galeria :

III runda Mistrzostw Europy Rallycross

 

starsze wiadomości...


     Sponsorzy:                                                                                                Klub:                                 Polecamy:               Wykonanie & prowadzenie: